Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

Khallie


Redactor

63


174
Být či Nebýt (Political)
Posted 5 years ago by
Khallie    
Report


Ahoj. Tak vás znovu zdravím, a tentokrát to bude z důvodu blízké kandidatury na prezidenta. Po mém krátkém prezidentování jsem se rozhodla znovu kandidovat na prezidentku ČR. Tenhle článeček taky využiju na to abych vás trochu informovala
.


Prezidentka?


Jako prezidentka bych ráda pozvedla českou ekonomiku, začala nový rozvoj jak zbrojního a tak i průmyslu na "výrobu" jídla a tak dále. Nechci vám tady říkat nějaké klamné řeči až vám z toho bude sladko u pusy.. (i když něco dobrého bych si dala... ) Samozřejmě nevím jak se bude ekonomika dále vyvíjet, ale budu se snažit jen o to nejlepší pro ČR. Už teď se prodávají zbraně jak k nám tak do cizích zemí a stát tímto vydělal už kolem 200 zlata, za což jsme zaplatili pořeby na rozšíření členů MU, ve které je teď už kolem 40 členů. Jako stát máme 3 firmy na zbraně (v Praze), jednu na železo (v Sudetech) a taky firmu na Q5 jídlo. Pokud se vám někomu stalo že jste nemohli odpracovat... no, omlouvám se, a zároveň vyřizuji že hledáme prodejce obilí a železa Dotace už fungují ale rozdávají se jen u důležitých bojů. Jsou ve formě 10 Q5 jídla a 60 Q1 zbraní. Samozřejmě bude pokračovat jednání s Polskem, ale tam už je většina vyřízenáA teď trochu vážněji o tom co odě mě můžete čekat.


1) Rozjetí státního průmyslu
Státní průmysl je na tom kvůli chybějícímu železe zhruba tak, že zásoby se zvyšují šnečím tempem. Je třeba to trochu nakopnout, ať nejsme vázáni na import ale ať si vystačíme sami

2) Vláda
Rozhodla jsem se udělat něco jako ministerstva, jako prezidentka mám možnost založit ještě 2 organizace, které by sloužily těmto účelům. Pro vás by to znamenalo více informovanosti (já vím, moc jsem vám toho v posledních pár dnech neřekla) a taky rychlejší vydávání dotací, až k tomu dojde. Pro mě by to hlavně znamenalo že bych na to nebyla sama a měla tím více času na politické záležitosti. Navíc já sama můžu nabídnout už celkem slušné zkušenosti se hrou a s politikou, už se s většinou prezidentů znám, s některými i po jméně a dopisujeme si. To se hodí hlavně při vyjednávání - více známostí, lepší vyhlídky. Nový prezident by se teprve musel seznamovat s politikou a lidmi v ní. Navíc už jsem byla na Orientu nebo na Secuře v Kongresu.

3) Podpora podnikatelů
Teď si možná nevíte rady s tím co to má znamenat. Hodlám podporovat začínající MU a akciové firmy (v některých případech i soukromé podnikatele) aby se rychleji rozvíjela ekonomika ČR. Ohledně tohodle ještě vydám článeček.

4) Klid
To nejhlavnější co vám můžu nabídnout je pohoda a klid ve hře, vědomí že ve vedení státu je někdo, kdo se o něj postará a není mu lhostejný osud státu Navíc se budu dále snažit vydávat tutoriály pro nováčky, které jsem teď nemohla vydávat kvůli začátečnímu spěchu a vyřizování. Taky se na mě můžete (a to ne jen jako na prezidentku) obrátit s čímkoli a já vám ráda odpovímSudety


S Polskem už jsem vyřídila to, že by nám Sudety měli vrátit, ovšem za to, že jim pomůžeme v boji proti Maďarsku. Chystají se totiž jako výměnu za naše železo zabrat Maďarský High region. Hned po tom co ten region zaberou, vrátí nám Sudety. Firmy co tam máte si tedy pořád nechte, budou se vám hodit. Ohledně státní firmy v Sudetech - Nikdo v ní asi nepracuje, takže je nefunkční dokud nebudeme mít Sudety zpět.Aliance


Hodně lidí se ptalo na aliance a nikdo vlastně neví s kým v alianci jsme. Tak tedy - My jsme v Alianci, která se jmenuje The Shadow Warriors (zkratka TSW). Patří do ní mimo nás ještě dalších 9 států a to: Švýcarsko, Slovensko, Albánie, Kosovo, Portugalsko, Turecko, Bosna a Hercegovina, Rakousko a Makedonie.
Dále existují ještě 4 další aliance, na které se můžete podívat zde: http://europa.e-sim.org/article.html?id=1424 .

Neoficiálně je vědomé že AFN tak trochu všechny naštvalo, a tak se Aurora, TSW a TTD pomalu "spojují" proti nim.Vojenská jednotka


Přemýšlela jsem nad naší oficiální českou MU, kterou je Czech Army. Už je v ní přibližně 40 míst, která jsou už zaplněná, ale stále je plno dalších lidí kteří by se rádi připojili. Vytvoření dalšího místa stojí 5 zlata. Nechci aby místo ve státní MU někoho něco stálo a proto je to zadarmo. Ovšem si musíte počkat až bude mít na to stát peníze. Pokud by jste se chtěli do MU dostat hned, museli by jste si ovšem těch 5 goldů zaplatit. Taky bych právě na účely rozšíření míst v MU udělala dobrovolnou sbírku.

Ohledně toho že nejsem v žádné politické straně - prezident by měl být nestranný a na každého nahlížet stejně. Ne někomu nadržovat jen proto že je v tvé straně.


To by bylo prozatím všechno, pokud by jste měli nějaké dotazy tak mi je napiště do zpráv (můžete někdy vidět i jako PM) nebo je můžete napsat i dolů do komentářů. Doufám že se při volbě prezidenta rozhodnete správně (neříkám že správně jsem zrovna já )
Přeji vám hezký den

KhallieP.S. Pamatujte na to že každý z nás je tak trochu výjímečný. Někteří to jen trochu přehali.
Previous article:
Základy podnikání (pro nováčky) (5 years ago)

Next article:
Poslední šance (5 years ago)


Comments (19)
05-07-2015 23:51:50
(5 years ago)


Děkuji slovenskému prezidentovi za opravení chybiček, pokud by sis chtěl popovídat o těch Sudetech, tak mi napiš Byla tu i otázka ohledně mě. Jmenuju se Eva Kateřina (2 jména, jsem cool, ne ? ) je mi 18 (od 1.7. takže to neberte vážně, není to až tak dlouho )
Moje koníčky jsou modeling, hraní na kytaru a zpěv ... Tak nějak, snad to splnilo tvé požadavky

05-07-2015 10:48:09
(5 years ago)


máš můj hlas


05-07-2015 9:06:13
(5 years ago)


mise

05-07-2015 8:51:36
(5 years ago)


sd


05-07-2015 0:43:40
(5 years ago)
04-07-2015 22:02:11
(5 years ago)


mise

04-07-2015 21:32:23
(5 years ago)


Nechtěla bys nám ještě prozradit něco málo z toho, co se skrývá pod tím herním nickem? Jako například jméno (samozřejmě stačí křestní ), věk, atp... Ať víme, kdo nám to bude pravděpodobně prezidentovat...

04-07-2015 13:39:31
(5 years ago)


Dobre tak beriem späť legendary zrušil svoju kandidatúru na secure

04-07-2015 13:23:32
(5 years ago)


Len pre Vaše info Legendary kandiduje aj na servery secura čo je jeho prvý server, ledva spĺňa podmienku lvl 10 (on je lvl 12) a ešte stále tam má miss chance vyšší ako 4% (Hrá 34 dní takže rozhodne volte Khallie!


Khallie NA HRAD!!!


04-07-2015 12:15:25
(5 years ago)


v prvom rade o výmene regiónu Česka za Maďarský Iron je to dohoda medzi námi a bez nás by to nešlo

lebo my eSVK prenajmeme 2 regióny za Váš jeden

Aliancia sa volá TSL - The Shadow Legion

to len tak zbežne čítam

04-07-2015 10:20:08
(5 years ago)


mise

04-07-2015 9:27:05
(5 years ago)


Super clanek pani prezidentko! Preji hodne stesti ve volbach, snad i muj hlas pomuze ;-)

03-07-2015 21:15:50
(5 years ago)


I když tuhle hru hraji teprve jeden den, tak je můj favorit jasnej. Dobrá práce.

03-07-2015 18:09:20
(5 years ago)


Máš hlas

03-07-2015 16:58:58
(5 years ago)


volím tebe kdy bude ten boj polsko vs madarsko
(wrong citizen name!)New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria
Play on