Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


24
1. Voľby na prezidenta (Event related)
Posted 3 years ago by
Kani89    
Report

Dňa 5.7.2015 sa na serveri Europa historicky prvýkrát konali voľby na prezidentské kreslo Slovenska. Už v prvej minúte nasledujúceho dňa boli známe výsledky.

Víťazom volieb sa s prehľadom stal favorizovaný Minotronko , ktorý mal vo voľbách iba jedného súpera Jozef Tiso . Náš nový prezident vyhral s počtom hlasov 52. Protikandidát získal 10.

Aj keď ide o prvé občianske voľby na prezidenta, je to už druhé obdobie Minotronka na pozícii prezidenta. Na začiatku servera Europa administrátor manuálne určil prezidenta. Ten bol však voľbami v kongrese krátko na to zvrhnutý a miesto neho bol zvolený ako prezident Minotronko, ktorého som si dovolil krátko po zverejnení výsledkov vyspovedať.


Kani89:
Gratulujem k výhre. Ako plánuješ pristupovať k staronovej funkcii prezidenta?

Minotronko:
Zodpovedne, keďže eSlovensko nemalo dobrý začiatok. K tomu sme dostali nie veľmi dobré suroviny. Zaspatý prezident nespravil čo mal a k ,,moci" sa dostali zlodeji. Ľudia ako Legendary a krol cyganow a mnohý iný sa nabalili tak veľmi, že bude trvať dlho kým sa napraví táto krivda eSlovenskému národu a ekonomika sa zotaví. Venujem tomu všetok čas, keďže moja práca mi to dovoľuje robiť po celý čas. Som sám sebe pánom. Jedine keď spím, tak tu nie som a aj to sa niekedy budím, keď mám aj iné aktivity v noci, napr. posielať útoky v travian SK4.


Kani89:
Aký typ štátu presadzuješ?

Minotronko:
Momentálne by sme ako štát na voľnom trhu zbankrotovali do týždňa, možno dvoch. Takže sa musí všetok majetok znárodniť a vrátiť do rúk štátu a teda ľudí. Štát nie je verejný nepriateľ. Ani dozorca vo väzení. Demokracia je skazená a neplní svoju funkciu. Preto potrebujeme, aby ľudia nakupovali od štátu, ktorý ponúka najnižšie ceny a aby pracovali pre štát. V prepočte jeden zamestnanec nám zarobí, ako celku iba 5 SKK pre štát (niektorých miest je prebytok).


Kani89:
Aké sú tvoje najbližšie ciele a kam chceš náš štát dostať?

Minotronko:
Cieľov mám mnoho, ale sám nedôjdem nikam. Prvý cieľ je prenajať Poliakom územie a dobyť ukrajinský medium región, trochu otvoriť trh na obilie. Nie je to lukratívne územie ale potrebné pre nás ako malý a slabý štát. Druhý cieľ je získať späť väčšinu SKK z trhu do rúk štátu a zabezpečiť potreby pre každého občana, to znamená 10x Q5 jedlo a darčeky + 100 zbraní. Ak toto dosiahneme budeme najlepší a nie je to nereálne, treba iba konečne vykročiť správnou cestou. Chýba nám momentálne 260 zlata na Q5 darčekáreň, aj keď viac chýba pracovná sila, ktorá odchádza za horšími podmienkami do zahraničia.

Kani89:
Ďakujem za interview a verím, že náš štát nesklameš a povedieš do úspešného konca. Držím palceStaronovému prezidentovi ešte raz gratulujeme a veríme v svetlejšie mesiace eSlovenska pod jeho vedením.
Prvé voľby na wikii

Next article:
Bez nenávisti! (3 years ago)


Comments (3)
10-07-2015 18:24:45
(3 years ago)

06-07-2015 14:34:29
(3 years ago)


Gratulujem

06-07-2015 1:27:54
(3 years ago)


Ďakujem.New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Primera | Secura | Suna | Alpha | Omega | Aurora
Play on