Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

StrnyXx


Redactor

42


10
INTERVIEW - VVK (Event related)
Posted 4 years ago by
StrnyXx    
Report


Zdravím občané,sehnal jsem pro Vás exkluzivní rozhovor bez cenzury ( komu by se to taky chtělo upravovat, už teď mám práce dost) se slovenský prezidentem VSETKOvKLUDE .

Tak se pohodlně usaďte a čtěte PS. číslo čtyři je naozaj pikantníNumero Uno
StrnyXx: Spolupracujete nějakým způsobem s českým prezidentem,popřípadě jak dobře se ti s ním pracuje, nebo si žijete vlastním způsobem.


VvK : S CZ prezidentom som nemal možnosť veľkej spolupráce, lebo pár dní po voľbách CP bolo eSlovensko kompletne obsadené. Uzavreli sme ústnu dohodu o neútočení platiacu počas našich mandátov s možnosťou obojstranného vypovedania s oznámením včas vopred. Táto dohoda platí a z toho môžem hodnotiť, že aj keď je CZ prezident trochu nesmelý, je to rovný chlap a jeho slovo platí. Zaujímavé by to bolo, keby malo eSlovensko trochu inú pozíciu a o niečo by naozaj šlo...keď sa láme chlieb, vtedy sa ukáže charakter...
Numero Due
StrnyXx: Jak bys zhodnotil tvoje funkční období do této doby a jak si podle tebe vedli ostatní kongresmané či ministři ?


VvK :K hodnoteniu mám celkom blízko - profesne, preto by som rád použil boloňský systém. Svoje pôsobenie hodnotím medzi C až D. Podarilo sa dosť dobrých vecí, nastolil sa aký taký poriadok vo veciach, podarilo sa rozbehnúť normálny systém vlády a informovanosti občanov. Dotácie dostal hádam každý, kto za oslobodenie eSlovenska bojoval a žiadal o ne. Ozdravili sme našu ekonomiku... No všetky tieto úspechy, ktoré nevidia občania priamo zatieňuje neúspech, ktorý vidieť pri pohľade na mapu a ten ma mrzí najviac...nedarí sa nám oslobodiť spod okupácie HU, s ich prezidentom nie je reč, naši spojenci nám pomáhajú platonicky, resp. motlitbami a tie nehodia damage v bitke...


Můj osobní komentář : To víte no, Polsko co čekat. Je takový paradox, že za 2. WW Polsko chtělo Český Těšín a Maďarsko zase nemalý kus Slovenska a v této hře spolupracují Slováci právě s Polskem a Češi s Maďarskem.
Numero Tre
StrnyXx : Jak si vysvětluješ, že po těchto volbách snad poprvé nemají Liehovisté většinu a někteří hráči ze strany i odcházejí.


VvK: Vysvetľujem si to tak, že strana prechádza očistou, zbavili sme sa tchorov, špiónov a zradcov (Sarubin je osobitný prípad, nepatrí ani do jednej zo skupín). Nie, teraz vážne... Liehovisti sú špecifická strana, spoločnosť ľudí dobrej vôle a tou sme aj ostali, no chyba je, že takmer všade kde online Liehovisti pôsobia som im ideológiu a smerovanie určoval ja...tu som chcel vychovať nástupcov, aby Liehovisti dokázali fungovať aj bezo mňa, teraz vidím, že to nejde tak ľahko, resp. nedarí sa udržať líniu...nemôžem sa starať naraz o všetko, preto ten dočasný úpadok... Nemyslím si, že hlavná časť nespokojencov odišla kvôli môjmu prezidentovaniu, aj keď možné to je, lebo politici na vrcholovej úrovni bývajú odtrhnutí od reality...
Numero Quattro
StrnyXx: Spolupracujete s Minotronkem, protože bych řekl, že tě drží v šachu, podle mne se tolik oba nemusíte, ale uvědomuješ si, že bez něj proti Maďarsku nemáte šanci.


VvK: Hej Minotronko ma drží za gule dá sa to tak povedať, ale prstík po prste toto zovretie uvoľňujem... Keď ti niekto nenechá v štátnej kase prostriedky na bežnú prevádzku štátu, zato on disponuje silnou a sebestačnou jednotkou, ktorá zastrešuje viac než polovicu aktívnej komunity asi vie čo robí a prečo to robí...
K tejto spolupráci však malo dôjsť hneď po voľbách, nie v polovici mandátu, no to by museli chcieť obe strany, tu je dôkaz o tom, že aj keď sa nemusíme, tak dokážeme spolupracovať, výňatok z mojej správy jemu:
4 days ago Re: stratégia
Fúúú, ty si psychológ kamarát skoro som uronil slzu, keď som to čítal...a potom som si spomenul na posledné 2 týždne... No nič to, ľúbiť sa nemusíme, ale jeden druhého potrebujeme pre existenciu krajiny a dobro komunity, nie pre nás..


Můj osobní komentář : Tady to mě hodně pobavilo, když jsem to četl poprvé, no prostě já v šachu a on za gule


Děkuji VSETKOvKLUDE za zodpovězení na otázky a dovolení
publikace v novinách.


Previous article:
Expanze - pozastavena (4 years ago)

Next article:
Minotronko (4 years ago)


Comments (8)
26-10-2015 16:40:55
(4 years ago)


napríklad si sa mohol spýtať na multiúčty tohoto schízoekonóma...

pre vysvetlenie to je ekonóm schizofrenických financiíuž sa mu to kráti

26-10-2015 14:23:00
(4 years ago)


dudan - tak pro příště vim, že mám pokládat otázky na tělo

26-10-2015 14:14:29
(4 years ago)


co ja viem, cakal by som viac, viac otazok, konkretnejsich, toto je horsie ako bulvar, nieco ako vrakunske noviny
D.

26-10-2015 14:13:28
(4 years ago)


ak dobre vidim Black jack tak mino je cech, neivem o akych polskych clanoch to hovoris,26-10-2015 13:19:37
(4 years ago)


aha a toto je v kongrese... troll

26-10-2015 12:50:57
(4 years ago)


ty polak, ty muset komentovat polski clanek

26-10-2015 11:52:08
(4 years ago)


Každý článek je nepřesný, ale lepší než minout terč úplně

26-10-2015 11:37:17
(4 years ago)


Nepresné, ako vždy... Ale čo čakať...New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria
Play on